Úvodní strana
Kariéra Tisk Email
Info
Napsal uživatel RUSTLER
Pondělí, 14 Červen 2010 18:35

V současné době hledáme spolupracovníky a partnery na pozice:

Finanční poradce  / konzultant

Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm a okolí

Lokalita: Valašské Meziříčí a okolí

Lokalita: Vsetín a okolí

Lokalita: Karolinka a okolí

Lokalita: Kopřivnice a okolí

Náplň práce

  • prodej produktů  neživotního a životního pojištění
  • prodej finančních produktů a profesionální finanční poradenství
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, vytváření vlastního portfolia klientů
  • péče o stávající klienty

Požadavky

  • minimálně střední vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány – nejsou podmínkou
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • chuť a ochota učit se, samostatnost
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • vysoké pracovní nasazení, pružnost, iniciativa
  • smysl pro odpovědnost

Co nabízíme?

  • možnost práce na základě smlouvy o obchodním zastoupení  /plné moci
  • ZDARMA komplexní zaškolovací systém a pomoc kvalifikovaných trenérů a metodiků
  • stanete se odborníkem v oblasti finančního poradenství a pojišťovnictví
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • máte reálnou možnost nadstandardních příjmů závislé pouze na vašem výkonu
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost využít programu zvýhodněných cen služeb a produktů od našich exkluzivních partnerů
  • odborné vzdělání v oblasti pojišťovnictví a finančnictví/ certifikace
  • rozvoj dovedností v oblasti obchodu
  • možnost nezávisle podnikat ve financích

Kontakt:

Tel.: 731 186 597, 604 478 400

Specialisty na pojištění motorových vozidel  / partnery

Lokalita: Vsetín a okolí

Lokalita: Nový Jičín a okolí

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm a okolí

Náplň spolupráce

  • poradenství a prodej produktů  v oblasti  pojištění  motorových vozidel

Požadavky

  • profesionalita

  • možnost práce na základě smlouvy o obchodním zastoupení  /plné moci
  • komplexní zaškolovací systém a pomoc – servis
  • motivující finanční ohodnocení
  • široké možnosti v pojištění vozidel a nejvyšší míra konkurenceschopnosti !!!

Spolupráce vhodná pro obchodníky, prodejce vozidel, autoservisy, prodejce ND a autodoplňků, právnické osoby , fyzické osoby.

Kontakt:

Tel.: 604 478 400

Aktualizováno Pondělí, 04 Březen 2019 12:58

Vaše priorita u povinného ručení vozidel

Vaše priorita u zákonného pojištění vozidel?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes111
mod_vvisit_counterVčera40
mod_vvisit_counterTento týden223
mod_vvisit_counterPoslední týden307
mod_vvisit_counterTento měsíc4598
mod_vvisit_counterPoslední měsíc1749
mod_vvisit_counterCelkem491724

Online

Právě připojeni - hostů: 23